FORUM MIESZKAŃCÓW POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 104

Niezależne Forum Mieszkańców PS104

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-05 14:41:50

Warszawiak
Administrator
Dołączył: 2015-12-30
Liczba postów: 19
Windows 7Internet Explorer 10.0

Firma sprzątająca TEST - brak reakcji Administracji Bemowo IV

Jakie są Wasze odczucia na temat jakości usług jakie świadczy nasza firma sprzątająca.
Pomimo wielu próśb i zgłoszeń ADM Bemowo IV nie widzi problemu - zapraszam do dyskusji.

Offline

#2 2016-01-06 12:24:52

waldekk
Użytkownik
Skąd: Varsovia
Dołączył: 2016-01-06
Liczba postów: 9
Windows 7Internet Explorer 10.0

Odp: Firma sprzątająca TEST - brak reakcji Administracji Bemowo IV

Witam Sąsiadów!
Niestety ale muszę się z przedstawionym przez kolegę problemem zgodzić.
Kilka lat temu była chyba zupełnie inna ekipa sprzątająca i pamiętam że prawie codziennie spotykałem Panią która zmywała podłogi zarówno na klatce jak i przed wejściem. Wszystko było dopieszczone i pachnące.

Offline

#3 2016-01-07 07:23:12

MISIEK
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-06
Liczba postów: 9
AndroidChrome 47.0.2526.83

Odp: Firma sprzątająca TEST - brak reakcji Administracji Bemowo IV

Ciekawe kto dobieral te plytki kolorystycznie, wydaja sie nie trafiac w tonacje [dblpt]), ale to chyba nie jest zakres tej firmy sprzatajacej, tylko tej ktora robila plytki. Moze ktos w zleceniu zapomnial dodac, ze kolor ma byc jednakowy. Jezeli chodzi o czystosc to kiedys nie wymiatali mi z pod drzwi teraz chyba tak, ale na sprzataniu sie nie znam, moze trzeba napisac skarge do prezesa spoldzielni i zlozyc na dziennik na I pietrze u nas w bloku.

Offline

#4 2016-01-07 10:24:39

Warszawiak
Administrator
Dołączył: 2015-12-30
Liczba postów: 19
Windows 7Internet Explorer 10.0

Odp: Firma sprzątająca TEST - brak reakcji Administracji Bemowo IV

Myślę że to był zamierzony efekt artystyczny osoby która zamawiała płytki, taka mozaika :-)
Zgodzę się że zamiatane jest na bieżąco ale już mycie polega bardziej na wcieraniu brudu w podłogę co widać najlepiej na -1.

Offline

#5 2016-01-09 10:35:13

Bart
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-08
Liczba postów: 7
MacintoshFirefox 43.0

Odp: Firma sprzątająca TEST - brak reakcji Administracji Bemowo IV

TEST to jest żenada.
Pamiętam jak się z nimi użerałem żeby nie myli podłóg na klatce śmierdzącą szmatą.
Teraz znowu wyłożyli nam dywan przy wejściu do klatki...
Nie wiem skąd oni ich wzięli ale komuś widać zależy żeby to była ta firma.

Mam nadzieję że w końcu SM Wola razem z ADM przestaną działać i powołamy wspólnotę bo to będzie i tańsze i będziemy mieli wpływ na wybór takich "specjalistów".

Offline

#6 2016-01-15 10:23:49

waldekk
Użytkownik
Skąd: Varsovia
Dołączył: 2016-01-06
Liczba postów: 9
Windows 7Internet Explorer 10.0

Odp: Firma sprzątająca TEST - brak reakcji Administracji Bemowo IV

Co masz na myśli pisząc "w końcu SM Wola razem z ADM przestaną działać i powołamy wspólnotę"? Gdyby mieszkańcy tego chcieli to chyba przez tyle lat by już wspólnotę zawiązali ale podejrzewam że większość mieszkań w naszym bloku jest wynajmowana i chyba jesteśmy nieliczną garstką osób która się przejmuję tym gdzie mieszka i jak mieszka...

Offline

#7 2016-01-15 16:40:40

Bart
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-08
Liczba postów: 7
MacintoshFirefox 43.0

Odp: Firma sprzątająca TEST - brak reakcji Administracji Bemowo IV

waldekk napisał/a:

Co masz na myśli pisząc "w końcu SM Wola razem z ADM przestaną działać i powołamy wspólnotę"? Gdyby mieszkańcy tego chcieli to chyba przez tyle lat by już wspólnotę zawiązali ale podejrzewam że większość mieszkań w naszym bloku jest wynajmowana i chyba jesteśmy nieliczną garstką osób która się przejmuję tym gdzie mieszka i jak mieszka...


Dokładnie tak, większość mieszkań jest wynajmowanych a spółdzielnia w końcu się zamknie [sred])

Offline

#8 2016-01-19 23:41:36

Warszawiak
Administrator
Dołączył: 2015-12-30
Liczba postów: 19
Windows 7Internet Explorer 7.0

Odp: Firma sprzątająca TEST - brak reakcji Administracji Bemowo IV

Sama się nie zamknie... tak jak przysłowiowe piwo samo się nie wypije.  [dblpt])

Wracając do tematu firmy sprzątającej, z tego co widzę podzielacie moją negatywną opinię na temat jakości ich usług.
W związku z tym apeluję o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości na adresy email naszej administracji (bemowo4@smwola.com.pl oraz j.niestoj@smwola.com.pl)

@BART - nie masz ochoty oglądać pięknego czerwonego persa w wejściu na klatkę, napisz email i zażądaj normalnej gumowanej wykładziny na okres zimowo jesienny
@MISIEK - nie masz ochoty tolerować kolorystycznej ignorancji w doborze materiałów, napisz email i zarządaj wizyty u okulisty.
Jak Wasze maile pozostaną bez odpowiedzi, dajcie znać to porozmawiamy z władzami SM WOLA.

I pamiętajcie samo się nie wypije... [dblpt]beer[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot