FORUM MIESZKAŃCÓW POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 104

Niezależne Forum Mieszkańców PS104

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-14 22:29:40

MISIEK
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-06
Liczba postów: 9
Windows VistaChrome 49.0.2623.87

Video domofon

Jak jest u was z działaniem video domofonu? Wydaje mi się, że ledwo co słychać co ktoś mówi na dole.
Czy ktoś ma jakieś przeżycia z tym związane?
Znalazłem też firmę tu na Bemowie, która sprzedaje takie video domofony, ale najtańszy cenili sobie coś około 800 zł.
Nie wiadomo, czy to kwestia aparatu w mieszkaniu, oprzewodowania, czy stacji na dole?

Ciekawe było jak chciałem dorobić kartę zbliżeniową, specjalista z administracji stwierdził, że to nie możliwe.
Znalazłem firmę która zrobiła mi duplikaty, ale potrzebne było upoważnienie z administracji.

Offline

#2 2016-04-13 16:55:53

Warszawiak
Administrator
Dołączył: 2015-12-30
Liczba postów: 19
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Video domofon

Drogi Sąsiedzie, zachęcam do cierpliwej komunikacji z Administracją lub gdy to nie przyniesie efektu z Biurem Zarządu SM WOLA.
Naprawdę nie rozumiem dlaczego chce Sąsiad inwestować dodatkowe pieniądze w działanie videodomofonu lub dorobienie karty zbliżeniowej?
Tak tak są to dodatkowe pieniądze ponieważ w ramach przypomnienia chciałbym zaznaczyć że Sąsiad płaci już za videodomofon co miesiąc  7 PLN co w skali roku daje 84 PLN. Jeżeli Sąsiad ma staż np. 5 letniego mieszkańca to już uzbierało się 420 zł. W skali całego bloku przyjmując że jest tu około 130 mieszkań, to miesięcznie wpływa na konto SM WOLA około 1000 PLN - podkreślam jest to kwota przeznaczona na naprawy i konserwację videodomofonów.

Dlatego warto grzecznie poprosić naszych Przyjaciół z Działu Technicznego o doprowadzenie videodomofonów do należytego stanu lub gdy to nie możliwe do wymiany na nowy sprzęt. Ten istniejący ma już swoje lata i przyznaję Sąsiadowi racje... ledwo co działa.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot